Kontakt z nami: tel. 606 547 825    email amc@amcnet.pl
Inspiruje nas zwykły kłębek wełny, dlatego zapraszamy Cię do wyruszenia w drogę po nitce do kłębka. Przekazujemy wiedzę, pracujemy nad umiejętnościami, dzielimy się doświadczeniem, ale dajemy również naszym klientom możliwości eksperymentowania, doświadczania i refleksji. Dajemy przestrzeń do zadawania pytań i wglądu w sytuację. Bo wszystko zaczyna się w głowie. Wierzymy, że takie podejście pozwala klientom rozwijać się, znajdować rozwiązania, radzić sobie z wyzwaniami i wdrażać zmiany.

Jak to robimy?

Inspirujemy poprzez narzędzia

Stosujemy narzędzia, które dają możliwość wglądu w sytuację i poszukania nowych możliwości oraz inspirują klientów do zmiany. Podążamy za trendami oraz odkryciami w uczeniu się i wykorzystujemy je w naszych działaniach. Korzystamy zarówno z rozwiązań dostępnych na rynku, jak i autorskich, opracowanych na bazie naszej wiedzy i doświadczenia. Fascynuje nas myślenie wizualne i wykorzystujemy je w działaniach rozwojowych, ponieważ jest to znakomita metoda do uporządkowania myśli. Przelanie myśli i pomysłów na papier powoduje, że są one bardziej klarowne i konkretne, a to z kolei daje energię do działania. Bo czego nie można narysować, nie można też wdrożyć.

Odkrywamy różne perspektywy

Wszystko zaczyna się w głowie. Stamtąd pochodzą myśli o świecie, oparte na doświadczeniach i przeżyciach. Ale to nie jest jedyna prawda. Oferujemy klientom przestrzeń do działania, eksperymentowania, refleksji i odkrywania różnych perspektyw. Zachęcamy do dzielenia się informacją zwrotną. Wierzymy w to, że im więcej perspektyw, tym lepsze rozwiązania. Stosujemy action learning, bo jesteśmy przekonani, że najlepsze rozwiązania wyzwań i problemów rodzą się w głowach tych, którzy mają z nimi do czynienia na co dzień.

Uruchamiamy zasoby

Nasz mózg składa się z dwóch części – półkuli lewej, analitycznej, skoncentrowanej na danych, szczegółach i porządku oraz półkuli prawej, emocjonalnej i intuicyjnej. W trakcie działań rozwojowych dajemy klientom możliwość uruchomienia obydwu półkul mózgowych i tym samym pracy na refleksji, wyobraźni i intuicji.

Pracujemy na prawdziwych historiach

Pracujemy na realnych przypadkach naszych klientów. Stosujemy studia przypadków oraz opisy prawdziwych wydarzeń. Często sięgamy do nietypowych źródeł spoza biznesu i zachęcamy klientów do ich analizy, refleksji oraz wyciągania wniosków dla siebie. Dzięki temu możliwe jest uczenie się z sukcesów i porażek innych.

Jak możemy wesprzeć Ciebie i Twoją organizację w rozwoju?

Rozwój dla Ciebie
Rozwój organizacji
Rozwój talentów i liderów
There is no learning without action
and no action without learning
Reg Revans
Początek strony